رفتن به نوشته‌ها

چهل اسم ادریسی + شرح کامل در فایل pdf

دانلود رایگان فایل pdf  شرح فهرست کامل چهل اسم ادریسی یا اسما ادریسیه

چهل اسم ادریسی چیست؟

دعای حضرت إدريس (ع) كه از دعاهای عظيم الشأن است شامل چهل اسم ميباشد و به چهل اسم ادریسی معروف است.

بدان که چهل اسم از اسما باری تعالی است که هیچ کس از بنی آدم نباشد که به آن محتاج نباشد و از جمله ارواح و اجسام از ملائکه و جن و انس و نجوم و سیارات و اهل زمین و هوش و طیور و هر چه خداوند آفریده است همه فرمانبردار این اسما هستند.

شیخ هرگز این اسما را از خود جدا نکرد و همچنین در خواندن آن ها مواظبت نمود و چندین عجایب و غرایب از قوت این اسما در خلوت دید.

از آن جمله فرمود که هر شخص در خواندن این اسما مداومت نماید  دل و جانش روشن شود و اسرار غیب بر او منکشف شود چنانچه از ضمایر جمله مخلوقات به او خبر دهند.

چهل اسم ادریسی و توضیحات و فواید آن ها که قسمتی از کتاب ارزشمند عجایب الاسرار میباشد را در قالب PDF تقدیم شما عزیزان میکنم.

نحوه ختم ادریسیه متفاوت است. دعوت اسماء ادریسی را میتوان به طرق مختلفه انجام داد که این طرق مجربه بطور معمول اگر با اذن استاد عامل دعوت باشد به نتایجی عالی در برآورده شدن حاجات توسط خداوند سبحان می انجامد. مثلا برای اسم اول از این اسماء مبارکه برخی از نکاتی که میتوان بیان نمود اینگونه است:

سبحانک لا إله إلا أنتَ یا ربَّ کلِّ شیءٍ ووارثِهُ ورازِقَهُ وراحِمَهُ

جهت حصول حاجات مهم باید این اسم مبارکه سه هزار و چهل و یک مرتبه در روز خوانده شود. زمان شروع دعوت روز یکشنبه در وقت طلوع شمس است. اگر در چهل روز نتیجه مورد نظر حاصل نشد، در شب همان روز غسل نموده و در خلوت دو رکعت نماز حاجت بجای میآورد و به قدری که برایش میسر باشد قرآن بخواند. بعد از اتمام، سی مرتبه سوره مزمل را بخواند و در اثناء قرائت با کسی تکلم نکند و سپس هفت مرتبه بگوید:

یاعظیمُ یا عظیمُ یُرْجىَ لکلِّ عظیمٍ ، أغفرِ لی الذنبَ العظیمُ فإنه لا یغفر الذنبَ العظیمُ إلا العظیمُ صلِ على خیرتَک من خَلْقِکَ محمدٍ النبیِّ صلى الله علیه وسلم وآله الطیِّبیین الطاهرین . اللهم إنی أسألک، وأتوجه الیک بنبیک محمد نبی الرحمه ، یا محمد ، إنی توجهت بک إلى ربی فی حاجتی هذه لتقضى لـی( وحاجت خود را ذکر کند)، اللهم فشفعه فیَّ .

هر یک از این ۴۰ اسم ادریسی خاصیت مخصوص خود را دارند که میتوانید این کتاب را دانلود کرده و جزئیات بیشتر را مطالعه کنید.

منتشر شده در طلسم و علوم غریبهکتاب

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *