2
فوریه

دانلود رایگان کتاب هزار طلسم آموزش علوم غریبه pdf

دانلود رایگان کتاب هزار طلسم آموزش علوم غریبه pdf

علوم غریبه یکی از کهن ترین علوم بشری است که در آن برای رسیدن به اهدافی خاص از اوراد، طلسم ها، ذکر ها و اعمال استفاده می شود.کسانی که با قانون جذب کائنات آشنایی دارند هضم کردن مساله ای مانند علوم غریبه برای آنها راحت تر است. می توان گفت قانون راز و قانون جذب و همچنین روانشناسی عشق که در کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم به آن پرداخته شده است خود گونه ای علمی از علوم غریبه! البته قطره ای از یک اقیانوس بیکران هستند. اقیانوسی که قوانین حاکم بر کائنات خوانده می شود!

در این مطلب از سایت موج نارنجی ، لینک دانلود کتاب هزار طلسم، بهترین کتاب دعانویسی و خودآموز علوم غریبه را برای شما علاقه مندان به مطالعه در خصوص این علم باستانی قرار داده ایم.

دانلود کتاب هزار طلسم pdf مجموعه طلسم های مجرب و دسته بندی شده از کتاب های معتبر علوم غریبه و دعانویسی, برای اولین بار مجموعه کامل کتاب هزار طلسم را بدون حذفیات از سایت فایل سل دانلود نمایید.

مجموعه هزار طلسم چیست ؟ این مجموعه شامل کتاب هزار طلسم است ، این کتاب مجموعه ای از هزاران طلسم و دعا هست که بصورت مرتب از کتاب های معتبر ، علوم غریبه ، طلسمات و دعانویسی جمع آوری شده و طبقه بندی شده است.

 

همانطور که گفتیم هزار طلسم گلچینی از هزاران طلسم و دعا هست ،

چرا می گوییم مجموعه هزار طلسم نمی گوییم ، کتاب هزار طلسم؟

 

برای دانلود رایگان اینجا را کلیک کنید

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *