رفتن به نوشته‌ها

آخرین اخبار از زمان برگزاری آزمون کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد 1400

آخرین اخبار از زمان برگزاری آزمون کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد 1400

سازمان سنجش آموزش کشور :

تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته چهارشنبه پنجم خردادماه، پنج شنبه ششم خرداد و جمعه هفتم خردادماه ۱۴۰۰ است.

تاریخ برگزاری آزمون سراسری (کنکور) ۱۴۰۰ چهارشنبه ۹ تیرماه، پنج شنبه ۱۰ تیرماه، جمعه ۱۱ تیرماه و شنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰ است./ایرنا

*******

کنکور و کرونا : شاید در سال گذشته یعنی سال 1399 داوطلبان کنکورهای سراسری و ارشد، بدترین آزمون زندگی خود را تجربه کردند. آزمونی که زیر سایه ی کرونا مدام به تعویق می افتاد و دست آخر هم در هجوم استرس موج شیوع کروناویروس در ایران برگزار شد، آنهم به رقم درخواست های فراوان داوطلبین برای تعویق کنکور. کنکور 99 ضربه ای سنگین به داوطلبین بود. 

کلی سر و صدا و استرس و خبرهای داغ و البته ضد نقیض از حذف کنکور بصورت دائم از سیستم پذیرش دانشجویان. اما حالا دیگر از آن خبرها خبری نیست.

هنوز واکسیناسیون کرونا در کشور آغاز نشده است، و سرنوشت واکسن کرونا و حتی خود کرونا در ایران و جهان نامشخص است اما مسئولین به امید این هستند که انشالله بادی بیاید و آلودگی کرونا را هم با خود ببرد.

اما اگر این ویروس منحوس جهش یابد چه ؟ اگر کووید 19 برود و 20 بیاید چه؟

به نظر می آید که با ورود جهان به عصر خیزش موج سوم و البته محقق شدن دهکده ی بهم پیوسته جهانی، از این پس تمام بیماری های ما هم مانند شبکه اینترنت به تمام جهان متصل باشد و ما باید منتظر آن باشیم تا تنها مرض هایی از جنس کووید را تجربه کنیم!

آیا کنکور 1400 در آرامش برگزار خواهد شد؟ باید بنشینیم و امیدوار و خوش بین باشیم!!!

منتشر شده در اخبار کنکور 1400درسی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *